Napriek nepríjemnému počasiu sa 1. jún – Medzinárodný deň detí zavŕšil v MŠKP sladko. Po piatkovom indiánskom dni sa mohli deti tešiť na pondelkovú cukrovú vatu. Ďakujeme oteckovi Dávidovi Baňasovi za čas a ochotu venovať svoj poobedný čas deťom MŠKP, tiež Paľovi Simonovi za profi cukrovú vatu a jeho čas venovaný deťom na Sekčove. ĎAKUJEME 😊
Oznamy
Články
Triedy
Náš kolektív
Prevádzka
Fotogaléria
Dokumenty a tlačivá
Čo nás čaká…
Svetielkáči spoznávajú svet
Školská jedáleň
Pracovné ponuky
IRKP + Pomôž svojej škôlke
2% pre škôlku
PROJEKTY
