Oznamy

Články

Triedy

Náš kolektív

Prevádzka

Fotogaléria

Dokumenty a tlačivá

Čo nás čaká…

Svetielkáči spoznávajú svet

Školská jedáleň

Pracovné ponuky

IRKP + Pomôž svojej škôlke

2% pre škôlku

PROJEKTY

Predškolské stretnutie rodičov

Posledný augustový piatok viaceré rodiny dali nový nádych lavičkám, stolom a popremiestňovali zopár ťažších vecí na školskom dvore, na ktoré by si samy pani učiteľky určite netrúfli 🙂 Radi by sme takéto mini brigády ako Iniciatíva rodičov Kráľovnej Pokoja, združujúca všetkých rodičov našich detičiek, organizovali pravidelne. Je to možnosť, ako stráviť spoločne čas dlhšie ako v šatni pred triedou počas školského roka, vymeniť si skúsenosti pri výchove detí, či neformálne porozprávať s pani učiteľkami. Budovať tak komunitu okolo našej materskej školy. A popritom sa pohostiť pri dobrej pizzi, koláčoch a pive. Výhodou je, že na takéto brigády môžete spokojne doniesť aj vaše detičky, ktoré sa spolu môžu pohrať.

Dnes sme nestihli všetkých odfotiť – neskoro nám to napadlo, za čo sa ospravedlňujeme, ale výsledok našej práce sme zachytili. Ďakujeme všetkým za čas a šikovné ruky.

Ak by ste mali záujem zúčastniť sa brigád a pomôcť zveľadovať našu materskú školu, stačí sa len prihlásiť pani učiteľkám a ozveme sa Vám pri najbližšej akcii.

Peter Mocák, predseda IRKP