V rámci témy týždňa „Moje mesto“ sme prežili krásny deň plný objavovania nášho nádherného Prešov. Deň sme začali tvorbou erbu mesta trhaním krepového papiera a tvarovaním malých guličiek, ktoré sme lepili do predkresleného erbu. Počas vychádzky do centra sme si spoločne pripomínali pravidlá bezpečnosti chodcov. Cestou sme pozorne sledovali okolie a hľadali, kde všade môžeme objaviť erb mesta. Za našu vytrvalosť sme si dopriali sladkú odmenu v podobe zmrzliny. Veľkú radosť nám prinieslo aj stretnutie milej pani z Charity shopu na Floriánovej ulici, ktorej sme zaspievali našu obľúbenú ďakovnú pieseň s tlieskaním a celou ulicou zaznelo veselé: “Ďakujeme, Aleluja.” Za odmenu nás potešila chutnými čokoládovými dobrotami. Počas celej vychádzky sme spoznávali zákutia nášho krásneho mesta, jeho atmosféru a mnohé zaujímavé miesta. Na záver sme sa do škôlky vrátili mestskou hromadnou dopravou, čím si deti obohatili svoje skúsenosti aj o cestovanie autobusom. Bol to deň plný zážitkov, nových poznatkov a radosti z objavovania nášho mesta.
Oznamy
Články
Triedy
Náš kolektív
Prevádzka
Fotogaléria
Dokumenty a tlačivá
Čo nás čaká…
Svetielkáči spoznávajú svet
Školská jedáleň
Pracovné ponuky
IRKP + Pomôž svojej škôlke
2% pre škôlku
PROJEKTY
