^Back To Top
  
  
  
Get Adobe Flash player

Citát

"Nechajte deti prichádzať ku mne a nebráňte im, lebo takým patrí Božie Kráľovstvo!" (Lk 18, 16)

Počasie

img

Prihlásenie

Triedy

Triedy

1. trieda VČIELKY

 1. Babinčák Jakub

 2. Balík Šimon

 3. Baníková Františka

 4. Forgáčová Natália

 5. Goriľová Šárka

 6. Höger Ľubomír

 7. Hromjak Tamia

 8. Ivanecká Laura

 9. Izdenczyová Ella

10. Jakubčo Alica

11. Jurašeková Gréta

12. Juskanič Michal

13. Jusko Šimon

14. Kovaľ Michal

15. Krajčiová Zuzana

16. Leško Matúš

17. Marosi Nicolas

18. Ondrej Oliver

19. Petrenko Marko

20. Pigulová Zoe

21. Podhajecký Kristián

22. Repčák Pavol

23. Štvarták Filip

24. Štvarták Oliver

25. Vargovčíková Zuzana

26. Veľas Dávid

 

Triedna učiteľka: Helena Demjanová, Slávka Timková 

 

 

2. trieda LIENKY

 1. Alžo Michal

 2. Amrich Martin

 3. Bardovič Marek

 4. Braško Michal

 5. Dedina Matúš

 6. Gajdoš Filip

 7. Giňovská Nina

 8. Grigerová Elizabeth Merci

 9. Husovská Šarlota

10. Kožár Lukas 

11. Lukáč Filip

12. Maňkoš Kristián

13. Mrázová Katarína

14. Olejník Šimon

15. Ondreička Michal

16. Ondrejová Šárka

17. Reľovská Alžbeta

18. Sedláková Dorota

19. Smoter Dominik

20. Starincová Eliana

21. Stáš Simon

22. Šulík Marek

23. Tramitová Timea

24. Turčíková Nina

25. Vaľková Leili

 

Triedna učiteľka: Mgr. Vierka Gladišová, Lenka Poprendová

 

3. trieda STONOŽKY

 

1. Bistika Filip                                    

 

2. Brašková Eliška                             

 

3. Dedinová Lucia                              

 

4. Durdiak Lukáš                                

 

5. Gajdošová Ema                              

 

6. Gajdošová Rebeka                         

 

7. Chromý Jakub                                

 

8. Ivanov Matúš                                

 

9. Jusko Oliver                                    

 

10. Kipikaša Matej                             

 

11. Kipikašová Karolína                    

 

12. Kočišová Gréta                            

 

13. Košičánová Mária Sára                

 

14. Krajčí Gabriel                               

 

15.  Krinický Adam                           

 

16. Lukáč Filip                                 

 

17. Medeková Martina                      

 

18. Mocák Šimon                               

 

19. Onderčová Nela Rita                   

 

20. Poklemba Matej                            

 

21. Slaninková Tereza                       

 

22. TomášováNella                           

 

23. Vargovčíková Zuzana                  

 

24. Veľas Marek                                

 

                         

Triedna učiteľka: Mgr. Martina Grigerová, Mgr. Anna Križovenská, Mgr. Martina Biščáková 

 

Detašované pracovisko Sekčov:

 

4. trieda LIENKY

 1.      Brutovský Alex                   

 2.      Dzurčaninová Dominika      

 3.     Husárová Sabina Bianka      

 4.      Jakubiková Klára                 

 5.      Karabinoš  Jakub                 

 6.      Kijovská Michaela               

 7.      Knut Michal                         

 8.      Kočišová Zoe                                  

 9.      Kochanová Karin                 

 10.  Kollarčík Dávid                   

 11.  Lazorík Peter                       

 12.  Lukavetzová Nela                

 13.  Masopustová Karolína         

 14.  Melník Jakub                       

 15.  Neupaurová Kristína            

 16.  Pindeš Maroš                       

 17.  Pourová Laura                     

 18.  Rusinko Matej                                 

 19.  Šofranková Júlia                  

 20.  Trochan Tobias   

 21. Turčan Michael                  

 22.  Vnenk Matej                        

 23.  Vyšňovský Marko               

 24.  Žarnovská Mia           

 

Triedna učiteľka: Lucia Husovská, Janka Makarová 

 

5. trieda SLNIEČKA

 

 1.      Baloga Joachim           

 2.      Barňaková Lea                      

 3.      Brutvan Matúš                      

 4.      Čačová Pavla            

 5.      Hrušková Sára                      

 6.      Husovský Teo                       

 7.      Jakab Alex                

 8.      Kapráľ Jozef             

 9.      Kimaková Natália     

 10.  Kmec Kamil              

 11.  Kokošková Simona   

 12.  Kollarčík Damián      

 13.  Krajňák Michal         

 14.  Kucharík Adam                    

 15.  Lazoríková Ester       

 16.  Majerčinová Tamara  

 17.  Maníková Lara                      

 18.  Oleár Sebastián                     

 19.  Pindešová Marianna  

 20.  Rusinko Samuel        

 21.  Ruščáková Leticia                  

 22.  Sosa Iboni                 

 23.  Šalamon Matej                      

 24.  Timko Adam             

 25.  Turčanová Sofia        

 26. Zakutný Dalibor

 

Triedna učiteľka: Mgr. Katarína Jakubiková, Mgr. Martina Uhliarová 

 

Copyright © 2017. Materská škola Kráľovnej pokoja Rights Reserved.