Milý Ježišu,
dobrý pastier, prosím Ťa,
chráň nás svoje ovečky, dospelých i detičky.
Nech sa netúlame, neblúdime.
A ak sa tak stane, vyhľadaj nás Pane!
Amen

Triedy

1. trieda VČIELKY

  1. Bartoš Juraj        
  2. Bauerová Kristína    
  3. Bosák Vincent        
  4. Danišková Mária        
  5. Dedinová Lucia        
  6. Durdiak Lukáš        
  7. Fech Leonard        
  8. Fenyes Oliver        
  9. Goriľová Slavena        
  10. Chromý Jakub        
  11. Jurašek Gregor        
  12. Krinický Adam        
  13. Lazor Martin        
  14. Ličáková Anna
  15. Miheličová Liliana        
  16. Mihok Kai Alexander    
  17. Mrázová Veronika    
  18. Nehila Matias        
  19. Ondrej Michal        
  20. Petrenko Maxim        
  21. Podhájecká Karolína    
  22. Reľovský Ján        
  23. Široczki Daniel        
  24. Vargovčíková Zuzana    
  25. Veľas Marek    

učiteľky:  Helenka Demjanová, Slávka Timková

2. trieda LIENKY

  1. Bakoš Ján        
  2. Bauerová Mária    
  3. Debreceni Markus    
  4. Durkáč Tobias            
  5. Frištik Laura        
  6. Gurský Pavol        
  7. Jacková Olívia    
  8. Jurašek Jerguš        
  9. Kipikašová Alica    
  10. Kovaľová Jasmína    
  11. Krajči Richard    
  12. Križovenská Ema    
  13. Lenkovský Lukáš    
  14. Lukáčová Anna    
  15. Mocáková Dominika    
  16. Nazarej Šimon    
  17. Ondrej Marek        
  18. Opočenská Sára    
  19. Repčák František
  20. Štelbadská Sára
  21. Timková Lujza    
  22. Verčimáková Sára    
  23. Žigová Hana        
  24. Žolna Matej    
učiteľky:  Lenka Poprendová, Mgr. Vierka Gladišová                             

 

3. trieda STONOŽKY

  1. Alberty Matej        
  2. Alžo Michal        
  3. Amrich Martin        
  4. Babinčák Ondrej        
  5. Bistika Filip        
  6. Brašková Eliška                
  7. Gajdošová Rebeka        
  8. Ivanov Matúš        
  9. Jusko Oliver        
  10. Kipikaša Matej        
  11. Kipikašová Karolína    
  12. Kočišová Gréta        
  13. Kožár Lukas        
  14. Krajči Gabriel        
  15. Lukáč Filip        
  16. Mocák Šimon        
  17. Olejník Šimon        
  18. Onderčová Nela Rita    
  19. Ondrejová Šárka        
  20. Oslovič Matej        
  21. Reľovská Alžbeta        
  22. Sedláková Dorota        
  23. Slaninková Tereza    
  24. Tomášová Nella        
  25. Turčíková Nina        
  26. Žigová Mária    

učiteľky:  Mgr. Anna Križovenská, Mgr. Martina Grigerová, Mgr. Martina Biščáková

Detašované pracovisko Sekčov:

4. trieda LIENKY

  1. Baloga Joachim 
  2. Dzurčaninová Dominika 
  3. Husárová Sabina Bianka
  4. Jakubiková Klára
  5. Kapráľ Jozef 
  6. Kijovská Michaela
  7. Kočišová Zoe
  8. Kochanová Karin
  9. Kollarčík Dávid 
  10. Kucharík Adam 
  11. Kurucová Sofia
  12. Knut Michal
  13. Lukawetzová Nela
  14. Maníková Lara
  15. Melník Jakub 
  16. Neupauerová Kristína
  17. Pindeš Maroš
  18. Pourová Laura
  19. Rusinko Matej
  20. Ruščáková Leticia
  21. Šofranková Júlia
  22. Trochan Tobias
  23. Vyšňovský Marko
  24. Vnenk Matej
  25. Žarnovská Mia

Triedna učiteľka: Lucia Husovská, Janka Makarová

5. trieda SLNIEČKA

  1. Baloga Simeon
  2. Baranová Nina
  3. Bielopotocká Mia
  4. Brutovský Alex
  5. Drábiková Lia
  6. Havrilčáková Nina
  7. Hricová Rebeka
  8. Husovský Timotej
  9. Jaco Matúš
  10. Jakabová Nela
  11. Kimaková Elianna
  12. Knutová Veronika
  13. Kochan Michal
  14. Krakovský Martin
  15. Marcinčinová Šarlota
  16. Melník Filip
  17. Modranský Andrej
  18. Neupauerová Karolína
  19. Nováková Michaela 
  20. Rusinko Filip
  21. Ružbarský Jakub
  22. Spišak Samuel
  23. Šofranko Jakub
  24. Timko Lukáš
  25. Turčan Michael

Triedna učiteľka: Mgr. Katarína Jakubiková, Mgr. Miroslava Kimaková